Oczyszczacze powietrza Sharp

Marka Sharp jest bardzo renomowana i popularna. Od niemal 20 lat produkuje wyjątkowo skuteczne oczyszczacze powietrza. Czym charakteryzują się oczyszczacze powietrza Sharp?

 

Jony i nawilżanie

Oczyszczacze powietrza Sharp to przede wszystkim są to najcichsze urządzenia na rynku, łatwe i intuicyjne w obsłudze. System skutecznego oczyszczania powietrza jonami Plasmacluster został wynaleziony i opatentowany przez firmę. Ta technologia, która polega na wykorzystaniu odpowiedniego stężenia jonów, neutralizuje prawie 100 procent alergizujących pyłków roślin, sierść zwierząt domowych, zabija wirusy, bakterie i zarodniki grzybów, jakie znajdują się w powietrzu. System jonizacji Sharpa neutralizuje ponadto zapach dymu papierosowego, zwierząt, suszonego prania w pomieszczeniu. Oczyszczacze Sharp są wyposażone w kilkustopniowy system filtracji powietrza, który eliminuje różne typy zanieczyszczeń. Filtry Sharpa są poza tym zabezpieczone mikrobiologicznie. Bakterie nie są w nich zatrzymywane. Oczyszczacze mają przedni wlot powietrza, co zapewnia ich niezwykłą skuteczność. Oczyszczacze powietrza skutecznie zwalczają smog, a także w okresie grzewczym pomagają zniwelować w pomieszczeniach nadmiernie przesuszone powietrze. Są bowiem wyposażone w wyjątkową funkcję inteligentnego nawilżania ewaporacyjnego, co zapewnia również dobroczynny wpływ na stan skóry. Poprawia się jej nawilżenie, zwiększa elastyczność i zapewnia efekt gładkiej i zdrowej skóry. Skuteczność oczyszczaczy doceniają również osoby cierpiące na schorzenia układu oddechowego. Nowością od Sharpa są przenośne urządzenia oczyszczające do zastosowania w samochodzie.

 

Oczyszczacze Sharp - idealne do biura

Jeśli szukasz oczyszczacza powietrza, który jednocześnie oczyści powietrz, nawilży i jonizuje powietrze, to urządzenia marki Sharp będą idealnym rozwiązaniem. Zainwestuje w dobrej jakości oczyszczacz powietrza i zapewnij swoim pracownikom komfortowe warunki pracy w Twojej firmie.