Rozwój

Aby dostosować się do potrzeb współczesnego rynku pracy, musisz być nastawiony na ciągły rozwój zawodowy. Sprawdź, które kompetencje oraz w jaki sposób warto rozwijać, aby zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Jak wybrać dobry kurs angielskiego dla firm?

Planujesz zapisać się na zajęcia z biznesowego angielskiego? A może chcesz zainwestować w kompetencje językowe swoich pracowników? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze kursu angielskiego dla firm.

Jak skutecznie uczyć się języka angielskiego?

Podjąłeś decyzję - od dziś regularnie uczę się angielskiego i zastanawiasz się, jaka metoda nauki języka obcego będzie najskuteczniejsza? Skorzystaj z naszych porad. Doradzimy Ci, jakie metody przyniosą najlepsze efekty.

Zapotrzebowanie na spawaczy w Polsce

Czy wiesz czym zajmuje się spawacz? Jeśli interesuje Cię dokładniejsze poznanie specyfiki tego zawodu to ten tekst jest wręcz idealny dla Ciebie. Przeczytaj go i dowiedz się jakie wymagania stawiane są przed osobami, które chcę wykonywać zawód spawacza oraz sprawdź, gdzie można znaleźć pracę mając

Na czym polega praca analityka internetowego?

Analityk internetowy to stanowisko, które coraz częściej przewija się w ogłoszeniach o pracę, szczególnie w sklepach internetowych, agencjach reklamowych i domach mediowych. Zawód ten dopiero zaczyna mieć ogromne  znaczenie w firmach, a przez wielu uważany jest za bardzo przyszłościowy.